Calamitijdelijk

Snel hulp nodig of vragen? Bel nu! 035-7009788

Weekdossier 60; Netwerk

Regelmatig bezoeken wij ons netwerk door heel Nederland.
Larissa en Rozemarijn gaan de weg op om ons netwerk van verhuurders te bezoeken.
Naast dat het altijd goed is om elkaar persoonlijk te ontmoeten doen wij dit ook zodat wij de woningen in het echt kunnen bekijken.
Foto’s vertellen een hoop maar vaak niet alles en wij willen uiteraard voorkomen dat verzekerden voor verrassingen komen te staan. Ons doel is immers om te ontzorgen.

Zo hebben wij vorige week een verhuurder in Haarlem bezocht. Via een ander netwerk waren wij in contact gekomen met deze verhuurder. Na een prettig kennismakingsgesprek via de telefoon hebben wij direct een afspraak ingepland om de woning te bekijken.
De woning was momenteel alleen nog gestoffeerd waardoor de verhuurder graag ons advies wilde ontvangen over het meubileren van de woning.
Na bijna 9 jaar aan ervaring kunnen wij inmiddels goed inschatten wat verzekerden nodig hebben in een tijdelijke woonruimte.
Vanuit beiden kanten voelde een samenwerking goed aan waardoor wij weer een nieuw netwerk aan ons systeem mogen toevoegen.
Dat is altijd fijn, hoe meer netwerk hoe sneller wij verzekerden aan een tijdelijke woonruimte kunnen helpen.

Renate gaat regelmatig de weg op om ons netwerk aan verzekeraars, schade-experts en tussenpersonen ect. te bezoeken.
Dit leidt ook tot mooie gesprekken en samenwerkingen, waar wij heel dankbaar voor zijn.

Op naar nog meer nieuw netwerk en leuke kennismakingen.

Header foto:
©StreApp – 112Fotografie Daan

Weekdossier 59; Clausule

Begrip voor verzekeringen en vastgoed. Voorheen heette Calamitijdelijk ‘Ze is vastgoed’ en daar heb ik veel geleerd. Om 1 belangrijk weetje te belichten deel ik

Read More »